AMBALAJ BİLGİSİ

Ambalaj, içerisinde yer alan ürünü, ürünün yapısına ve şekline göre en iyi şekilde koruyan, temiz kalmasını sağlayan, taşınmasını kolaylaştıran ve aynı zamanda ürünün tanıtımını yapan değerli bir malzemedir.

FIREFLEX sektöre profesyonel yaklaşımından dolayı ambalajlarında her grup için farklı renkler kullanır, ürünlerin tanınmasını tüketici tarafından kolay hale getiren bu uygulama, taşıma ve depolamada da kolaylık, güven ve farklılık sağlamaktadır.

İncelemek istediğiniz  gurubun özelliklerine aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz...

FIREFLEX Kesme Taşlarının kutu ve koli özellikleri şöyledir;

Mavi şeritli kutu/koli : Metal Malzemeler (NK)

Yeşil şeritli kutu/koli : Mermer Malzemeler (SC)

Gri şeritli kutu/koli : Paslanmaz Malzemeler (INOX)

Kırmızı şeritli kutu/koli : Döküm Malzemeler (PIK)

FIREFLEX Tel Fırçaların ambalaj özellikleri şöyledir;

Tel Fırça ambalajlarımızdan bir kısmı aşağıda gösterilmiştir. Üzerlerindeki etiket sistemi ile içeirkleri hakkında bilgi verilmiş ve ayrıca teknik çizimler ile birlikte de ölçüler detaylı olarak tüketiciye sunulmuştur.

FIREFLEX Elmas Testere ambalaj özellikleri şöyledir;

Fireflex Elmas Testereleri, renk guruplarına bölerek sınıflandırmıştır. Kullanılan renkler ve ait oldukları guruplar şu şekildedir;

    Aslaft Kesme Testereleri
    Beton Kesme Testereleri
    Granit Kesme Testereleri
    Genel Amaçlı (Soketli) Kesme Testereleri
    Genel Amaçlı (Sürekli) Kesme Testereleri
    Genel Amaçlı (Turbo) Kesme Testereleri
    Genel Amaçlı (Turbo Wave) Kesme Testereleri

Her bir testere ambalajı kullanıcı güvenliği ve kullanım kolaylığı düşünülerek pvc ambalajlarda üretilmektedir. Sadece Asfalt ve Beton Elmas Testereleri aşağıda sağda görüldüğü gibi karton ambalajlıdır .Bu testerelerin ölçüleri diğerlerine göre daha büyük olduğu için, karton ambalajın daha güvenli olacağı düşünülerek bu şekilde hazırlanmış ve tüketiciye sunulmuştur.

Kolilerin üzerlerinde bulunan ve firmamızın geliştirdiği etiket sistemi sayesinde içerik hakkında detaylı bilgi tüketiciye verilmiş olur. Böylece alırken de, kullanırken de rahat edersiniz...
NOT: Geri kazanım uygulaması yapan FIREFLEX, fabrikalarındaki ambalaj ve kağıt atıklarını geri kazanım endüstrisine gönderir.