KURUMSAL

FIREFLEX

Kesici ve aşındırıcı ürünler konusunda uzun yıllar deneyimi olan firmamız rekabet gücünü arttırıp sadece Türkiye'de değil tüm dünyada adını duyurmayı hedeflediği kendi tescilli FIREFLEX markası ile piyasalarda rekabet etmeye başlamıştır. Aşındırıcı ve kesici ürünlerde günden güne artan çeşitliliğimiz ile tüm kullanıcılara özel ürün grupları oluşturmaya devam ediyoruz.

FIREFLEX markası olarak ilkemiz güçlü ve güvenli ürünlere sahip olmaktır. Tüketici memnuniyeti için Ar-Ge çalışmalarımıza durmaksızın devam etmekte ve dinamik piyasa ihtiyaçlarını sürekli gözetmekteyiz. Memnuniyetin devamlılığı ve tercih edilirlik oranındaki istikrarlı yükselen ivme bizim en önemli gurur kaynağımızdır.

Vizyonumuz

Ürün çeşitliliğinde öncü, ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine ve ilkelerine sadık, teknolojiyi sürekli takip eden ve uygulayan, çevremizin toplumsal ve sosyal değerlerine katkıda bulunan, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen örnek bir şirket olmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimize bütün ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmaktır. Hırdavat ve nalburiye sektörlerindeki güçlü markaların iç ve dış pazarlarda satışını yaparak ülke ekonomisine katkı sağlamaktır.

Kalite Politikası

ATEŞ A.Ş.'nin kalite politikası ithal ettiği tüm ürünler için müşteri isteklerini maksimum düzeyde sağlamaktır. Bu temel politika çerçevesinde sürekli gelişmeye açık olan mevcut kalite yönetim sistemimizin gereklerini titizlikle uygulamak suretiyle güvenilir ve mükemmel ürünleri yaratmak, uygunluğunu doğrulamak ve müşteriye sunmak temel amacımızdır.

Üst yönetim olarak çalışanlarımızın ISO 9001:2000 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ'ni uygulamalarını ve sürekliliğini sağlamak için gerekli çaba, gayret ve çalışmayı gerçekleştirmelerini bekliyoruz.